дрімз кам тру п'ятий рік поспіль
етап перший: завантажуємо ідеї

Офіційні правила Рекламної Акції «Дрімз Кам Тру — 5»

1. Організатор Акції

1.1. Організатором Акції «Дрімз Кам Тру — 5» (надалі «Рекламна Акція», «Акція») є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нестле Україна» (надалі «Організатор»), розташоване за адресою: 04655, м. Київ, вул. Верхній Вал, 72, в літері «А’», код ЄДРПОУ 32531437.

1.2. Рекламна Акція спрямована на розповсюдження інформації про продукцію під знаком для товарів і послуг Nescafe 3в1, формування у споживачів інтересу до вказаної продукції та попиту на неї, а також з метою стимулювання та створення сприятливих умов для збуту і просування цієї продукції на ринку.

1.3. Акція проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 

2. Територія та період проведення Акції

2.1. Акція проводиться на всій території України (надалі «місце проведення Рекламної Акції»).

2.2. Акція триває з 1 березня 2013 року по 31 травня 2013 року включно (надалі «строк проведення Акції», або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»).

 

3. Продукція, що бере участь в Акції

3.1. Продукція, що бере участь в Акції, це кавовий напій, позначений знаком для товарів і послуг Nescafe 3в1, а саме:

(надалі «Акційна продукція»).

 

4. Умови участі в Акції

4.1. До участі в Акції запрошуються всі громадяни України, яким виповнилося 16 років та які в період з 1 березня 2013 року по 30 квітня 2013 року включно придбали будь-яку Акційну продукцію (надалі «Учасники Акції»).

4.2. Не визнаються Учасниками Акції та не мають права брати в ній участь представники та працівники Організатора та будь-яких інших господарюючих суб'єктів, які залучені до підготовки та проведення Акції, а також близькі родичі зазначених працівників та представників (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

4.3. Участь в Рекламній Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

5. Для участі в Акції необхідно:

5.1. Відповідати умовам участі в Акції, зазначеним в розділі 4 цих Офіційних правил.

5.2. У період з 9 години 00 хв. 1 березня 2013 року до 18 години 00 хв. 30 квітня 2013 року зареєструватися на інтернет-сайті Акції www.ideax-nescafe.com.ua. Для цього необхідно заповнити всі обов'язкові поля форми реєстрації, у тому числі номер мобільного телефону та електронну пошту, та вказати штрих-код з упаковки продукції, придбаної Учасником Акції, а також описати свою ідею (надалі «Ідея»).

5.3. Ідеї, що розміщуються на сайті, умовно розподіляються на три категорії. Учасник свідомо реєструє свою Ідею у відповідній категорії:

5.3.1. «ТВОРЧА ІДЕЯ» (суть Ідеї — проект особистісного розвитку: спорт, творчість тощо).

5.3.2. «БІЗНЕС-ІДЕЯ» (суть Ідеї — рентабельний бізнес-проект).

5.3.3 «СОЦІАЛЬНА ІДЕЯ» (суть Ідеї — соціально орієнтований проект).

5.4. Учасник може зареєструвати необмежену кількість Ідей у різних категоріях. Організатор залишає за собою право на переміщення Ідеї учасника до категорії, що найбільше їй відповідає.

5.5. Учасник Акції обов'язково повинен зберегти упаковку Акційної продукції, штрих-код якої він зазначив при реєстрації в Акції. Ненадання такої упаковки на запит Організатора означає мовчазну відмову Учасника Акції, який здобув право на отримання подарунків Акції, від отримання цих подарунків.

5.6. Якщо Учасник Акції потрапить до переліку півфіналістів Акції, про що Учасник Акції може дізнатися відповідно до пункту 6.2 цих Офіційних правил, такий Учасник зобов'язаний надати додаткову інформацію (більш детальний опис Ідеї) для додаткового анонсування його Ідеї. Учасник зобов'язаний надати таку додаткову інформацію в термін до 6 травня 2013 р., надіславши цю інформацію на інтернет-сайт Акції www.ideax-nescafe.com.ua за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на цьому сайті, або електронною поштою на наступну адресу: [email protected] Ненадання Учасником Акції, який визначений півфіналістом Акції, зазначеної тут додаткової інформації та у вказаному тут порядку означає мовчазну відмову такого Учасника Акції від подальшої участі в Акції.

5.7. Особи, які не виконали всіх умов, зазначених у п. 5 цих Офіційних правил, вважаються такими, що відмовилися від участі в Акції та не мають права претендувати на отримання подарунків Акції.

 

6. Визначення переможців Акції

6.1. З усіх зареєстрованих Учасників Акції буде відібрано 45 (сорок п’ять) півфіналістів Акції з найкращими Ідеями. Порядок відбору є наступним:

6.1.1. 42 (сорок два) півфіналісти (по 14 (чотирнадцять) півфіналістів із трьох категорій: «соціальна ідея», «бізнес-ідея», «творча ідея») обирає спеціально створена комісія, керуючись наступними критеріями:

6.1.2. 3 (трьох) півфіналістів (по 1 (одному) із трьох категорій: «соціальна ідея», «бізнес-ідея», «творча ідея») обирають авторизовані відвідувачі інтернет-сайту Акції www.ideax-nescafe.com.ua, в тому числі і Учасники Акції, шляхом відкритого голосування. При цьому один авторизований відвідувач може проголосувати за одну Ідею Учасника Акції лише один раз за весь період відбору півфіналістів. Організатор Акції залишає за собою беззаперечне право знімати будь-які бали, отримані Учасниками Акції за допомогою технічних та/або інших махінацій. До махінацій, зокрема, належить купівля голосів у будь-який спосіб, за гроші у будь-якій формі чи за будь-які інші винагороди, які обмінюються на голоси череж мережу Інтернет.

6.1.3. Період відбору 45 (сорока п'яти) півфіналістів Акції — з 9 години 00 хв. 2 квітня 2013 року до 20 години 00 хв. 30 квітня 2013 року включно.

6.2. Результати відбору 45 (сорока п'яти) півфіналістів Акції будуть зафіксовані в протоколі «Про визначення 45 (сорока п'яти) півфіналістів Акції» та розміщені на інтернет-сайті Акції www.ideax-nescafe.com.ua з 30 квітня 2013 року до кінця строку проведення Акції

6.3. З 45 (сорока п'яти) півфіналістів Акції буде відібрано 9 (дев'ять) фіналістів Акції (по 3 (три) з трьох категорій: «соціальна ідея», «бізнес-ідея», «творча ідея»). Відбір фіналістів Акції буде здійснюватися шляхом відкритого голосування на інтернет-сайті Акції www.ideax-nescafe.com.ua. Кожен авторизований через соціальні мережі facebook або вКонтакте відвідувач сайту www.ideax-nescafe.com.ua, який є громадянином України, у тому числі учасники Акції, може у період з 09 години 00 хв. 1 травня 2013 року до 18 години 00 хв. 14 травня 2013 року проголосувати за будь-яку ідею, що увійшла до півфіналу Акції. Участь у голосуванні виключно громадян України забезпечується через перевірку IP-адрес бажаючих проголосувати, а також вибіркову перевірку даних тих, хто проголосував, які є у відкритому доступі у соціальних мережах. Один авторизований відвідувач може проголосувати за одну Ідею півфіналіста Акції лише один раз. Організатор Акції залишає за собою беззаперечне право знімати будь-які бали, отримані Учасниками Акції за допомогою технічних та/або інших махінацій. До махінацій, зокрема, належить купівля голосів у будь-який спосіб, за гроші у будь-якій формі чи за будь-які інші винагороди, які обмінюються на голоси череж мережу Інтернет.

6.4. Результати відбору 9 (дев’яти) фіналістів Акції будуть зафіксовані в протоколі «Про визначення 9 (дев’яти) фіналістів Акції» та розміщені на інтернет-сайті Акції www.ideax-nescafe.com.ua 14 травня 2013 року до кінця строку проведення Акції.

6.5. Протягом трьох робочих днів після закінчення голосування Учасники Акції, які будуть визнані фіналістами Акції згідно з п. 6.3 цих Офіційних правил, будуть додатково повідомлені про місце та час проведення Фіналу Акції для визначення трьох Переможців Акції. Фіналісти Акції будуть повідомлені телефонним дзвінком на номер телефону та листом на адресу електронної пошти, які зазначені в реєстраційній формі такого Фіналіста.

6.6. З 9 (дев'яти) Фіналістів Акції спеціально створеною комісією буде визначено трьох переможців Акції (по 1 (одному) із трьох категорій: «соціальна ідея», «бізнес-ідея», «творча ідея»), які здобудуть право на отримання Подарунків для Переможців, передбачених в п. 7.1 цих Офіційних правил.

6.7. Результати визначення Переможців рекламної Акції оформляються письмово в Протоколі визначення Переможців рекламної Акції. Справжність підписів на Протоколі засвідчується нотаріально. Рішення комісії є остаточним і не може бути змінене.

6.8. Фінал Акції відбудеться у м. Києві 31 травня 2013 року. Фінал Акції буде транслюватися каналом «МТВ Україна» 22 червня 2013 року о 18 годині 00 хв. Зазначені в цьому пункті дати та години можуть бути змінені Організатором. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомить про них у порядку, передбаченому в п. 11.2 цих Офіційних правил.

6.9. Неможливість зв'язатися з Учасником Акції за вказаним у анкеті Учасника телефонним номером (три спроби) протягом однієї доби, та/або неприбуття Учасника Акції на фінал Акції для визначення переможця Акції, та/або невиконання ним умов та вимог цих Правил, та/або відмова від підписання запропонованого Організатором договору Дарування Подарунку Акції позбавляє такого Учасника права на отримання відповідного Подарунку Акції. У такому випадку Організатор Акції має право розпорядитися таким подарунком Акції на свій розсуд.

 

7. Фонд Подарунків Акції

7.1. Фонд Подарунків Акції складається з Подарунків для Переможців Акції, якими є суми грошових коштів у розмірі 100 000 (сто тисяч) гривень 00 копійок (загальна кількість — 3 (три) штуки). Сума грошових коштів у розмірі 100 000 (сто тисяч) гривень 00 копійок буде виплачена кожному з трьох Переможців Акції шляхом одноразового перерахування коштів у повному обсязі у безготівковій формі за допомогою системи грошових переказів «Приватбанк» у порядку, визначеному в п. 8.5 цих Офіційних правил.

7.2. Фонд Подарунків Акції обмежений і становить зазначену вище кількість. Відповідальність Організатора Акції не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, передбачених п. 7.1 цих Правил.

7.3. Організатор рекламної Акції залишає за собою право збільшити загальний Фонд Подарунків Акції, або включити до рекламної Акції додаткові Подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомить про них у порядку, передбаченому в п. 11.2 цих Правил.

7.5. Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких Подарунків, тільки за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Офіційними правилами.

 

8. Умови отримання подарунків

8.1. Учасники Акції, які здобули право на отримання Подарунків, передбачених п. 7.1 цих Офіційних правил, протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту розміщення на інтернет-сайті Акції www.ideax-nescafe.com.ua інформації про визначення їх фіналістами згідно з пунктом 6.4. цих Офіційних правил, повинні надіслати на адресу: 03040, м. Київ, вул. Стельмаха, 6А, ТОВ «О ДВА» копії наступних документів: копію паспорта громадянина України (сторінку з фотографією, сторінку з даними про те, де та яким органом видано паспорт, сторінку з даними про місце реєстрації) та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру. Зазначені копії документів Переможців Акції повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко вказаними та розбірливими для читання. Відмова від надання зазначених документів або надання їх пізніше вказаного в цьому пункті строку позбавляє таких Учасників Акції права на отримання Подарунків, передбачених п. 7.1 цих Правил.

8.2. Документи, надані Учасниками Акції, що здобули право на отримання Подарунків Акції, не підлягають поверненню Учасникам, з чим вони безумовно погоджуються фактом їхньої участі в Акції.

8.3. Окрім надання Організатору документів, визначених в п. 8.1 цих Офіційних правил, Фіналісти Акції повинні особисто прибути на фінал Акції, про місце та час проведення якого буде повідомлено згідно з п. 6.5 цих Правил. Переїзд, проживання та інші витрати, необхідні для забезпечення такої особистої присутності, оплачуються Організатором Акції за умови надання такими Фіналістами документів, які підтверджують такі витрати.

8.4. Передача Організатором Подарунків, визначених у п. 7.1 цих Офіційних правил, буде здійснюватися на підставі нотаріально посвідчених договорів дарування, запропонованих Організатором, які Переможці Акції зобов'язані підписати для отримання ними таких подарунків. Передача Подарунків, передбачених п. 7.1 цих Офіційних правил, буде здійснюватися шляхом одноразового перерахування коштів у повному обсязі у безготівковій формі на карткові рахунки Переможців Акції, які такі Переможці повинні самостійно відкрити у ВАТ «Приватбанк» та надати Організатору письмове підтвердження про це (відповідна довідка/лист з банку) на момент підписання відповідних договорів дарування. Строк перерахування коштів Організатором Переможцям — 60 (шістдесят) банківських днів з моменту підписання відповідного договору Дарування, засвідченого нотаріально. Підписання договорів дарування з Переможцями Акції буде відбуватися на Фіналі Акції.

8.5. Якщо на момент підписання Договору Дарування Переможець Акції не надасть Організатору письмове підтвердження про відкритий на його ім'я картковий рахунок в ВАТ «Приватбанк», Організатор має право надати такому Переможцю додатковий строк для відкриття рахунку в 30 (тридцять) календарних днів від дати проведення Фіналу. Якщо Переможець Акції не надасть Організатору письмове підтвердження про відкритий на його ім’я картковий рахунок у ВАТ «Приватбанк» після закінчення додаткового строку, Організатор Акції вирішує на власний розсуд долю відповідного подарунка Акції, право на отримання якого здобув зазначений в цьому пункті Переможець Акції.

8.6. Учасники Акції, які здобули право на отримання Подарунків Акції, можуть отримати Подарунки Акції виключно особисто. Отримання подарунків через представника забороняється.

8.7. Неухильне дотримання усіх умов цих Правил та надання усіх документів, передбачених цими Правилами, є необхідною умовою отримання Подарунків Акції. Відмова від укладення договору Дарування, ненадання/неповне надання визначених вище документів, а також невиконання усіх передбачених цими Офіційними правилами умов позбавляє відповідного Фіналіста чи Переможця Акції права на отримання Подарунка. При цьому такий Фіналіст чи Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання Подарунка, та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.8. Оподаткування вартості Подарунків Акції проводиться відповідно до чинного законодавства України. Організатор Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб — Учасників Акції, що отримали відповідні Подарунки Акції. В подальшому Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності стосовно зобов'язань Учасників Акції, що отримали Подарунки Акції, щодо сплати податку з доходів фізичних осіб.

 

9. Обмеження

9.1. Заміна Подарунків Акції будь-яким іншим благом не допускається. Заміна Подарунків Акції на будь-які інші подарунки не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.

9.2. Організатор Акції не несе відповідальності за роботу служб поштового зв'язку, в тому числі електронної пошти, за будь-які помилки співробітників Укрпошти та/або співробітників будь-яких інших підприємств/установ/організацій, які забезпечують обмін інформацією між Учасниками Акції та Організатором в рамках проведення рекламної Акції, внаслідок яких Поштові відправлення Учасників Акції не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені; або внаслідок яких Учасники Акції не отримали відповідні Подарунки Акції.

9.3. Організатор Акції не несе відповідальності за неможливість отримати Подарунок Акції Переможцем або Фіналістом Акції згідно з умовами цих Правил, якщо така неможливість виникла не з вини Організатора. Такий Переможець або Фіналіст Акції не має права вимагати жодних пільг та компенсацій.

9.4. Організатор Акції не бере на себе відповідальність за будь-які суперечки стосовно Подарунків Акції. Організатор Акції не вступає у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання відповідних Подарунків. Організатор рекламної Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

9.5. Організатор Акції не несе відповідальності за використання відповідних Подарунків Акції після їхнього одержання Учасниками Акції.

 

10. Надання інформації

10.1. Для участі в Акції Учасник Акції має надати Організаторові Акції інформацію (у т. ч. особисту), визначену цими Правилами. Фактом участі в цій Акції Учасник рекламної Акції підтверджує вірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (у т. ч. власної контактної інформації).

10.2. Цю інформацію може бути змінено Учасником протягом усього строку проведення Акції шляхом додаткового інформування Організатора Акції та тільки за згоди Організатора Акції.

10.3. Збір вищезгаданої інформації дозволить Організаторові Акції якнайшвидше передати відповідні Подарунки особам, що виконають усі умови цих Правил та здобудуть право на отримання відповідних Подарунків.

10.4. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, визначеному чинним законодавством України.

10.5. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні статей 296, 307, 308 Цивільного кодексу України.

 

11. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

11.1. Інформування щодо правил та умов Акції, а також про порядок отримання Подарунків здійснюється за допомогою розміщення цих Офіційних Правил Акції на інтернет-сайті Акції www.ideax-nescafe.com.ua з 1 березня 2013 року по 31 травня 2013 року включно.

11.2. Ці Офіційні Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їхнього затвердження Організатором Акції та оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Офіційних правил.

 

12. Інші умови

12.1. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

12.2. Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (у т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Подарунків та інше) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Подарунків, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.