дрімз кам тру п'ятий рік поспіль
етап перший: завантажуємо ідеї

Правила

Отже, ми шукаємо три найкращі ідеї, по одній з трьох категорій: творчої, соціальної та бізнесової. Кожна з цих трьох ідей отримає 100 000 гривень на реалізацію.

Щоб подати Ідею, потрібно авторизуватися через соцмережу, заповнити реєстраційну форму та завантажити Ідею (для цього теж є спеціальна форма, побачиш).

Якщо ж ти хочеш коментувати Ідеї інших та голосувати за них, потрібно лише авторизуватися через соцмережу. Ніякої спеціальної реєстрації на сайті не знадобиться.

1 березня — 30 квітня

Реєструємося на сайті, подаємо Ідеї, голосуємо.

1 квітня — 30 квітня

Визначаємо 45 півфіналістів: експертна група вибирає 42 учасників півфіналу, трьох визначаєте ви голосуванням на цьому сайті.

1 травня — 14 травня

Голосуванням на сайті визначаємо 9 фіналістів, по три з кожної категорії.

31 травня

Зіркове журі визначить трьох переможців, які отримають по 100 000 грн. Побачити фінал цьогорічної IdeaX можна буде на каналі MTV Україна; точний час ефіру ми повідомимо окремо.

Дуже важливо:

з цього року ми вводимо жорстке, але, як на нашу думку, вкрай справедливе правило стосовно голосування. А саме: протягом відбору півфіналістів одна людина може голосувати за будь-яку Ідею лише один раз. При цьому можна голосувати за будь-яку кількість ідей. Після відбору півфіналістів все починається спочатку за тим самим принципом: одна людина — один голос за окрему ідею, але голосувати можна хоч за всі 45 Ідей.

Ось так. Якщо залишились питання, читай Офіційні Правила або пиши адміну.

А якщо все зрозуміло — то вперед!