дрімз кам тру п'ятий рік поспіль
етап перший: завантажуємо ідеї

Як розкрутити ідею

Якщо ти маєш Ідею — ти маєш головне.

Якщо ти залив її на сайт, ти дав їй серйозний шанс на втілення.

Тож можна вмити руки і дивитися, що буде...  але можна ще трошки підналягти і збільшити той шанс.

Як? Розкрутити Ідею!

 

Ти ж пам'ятаєш з правил, як багато вирішує голосування на сайті. Ну от, а щоб за твою Ідею голосували, потрібно, принаймні, щоб про неї знали. То хай знають!

Почнемо з найпростішого: соціальні мережі. У тебе там френдів... скільки? Ого. І вони ще не тут? Дарма. Ось тобі, по-перше, спеціальні аватарки. Хай всі бачать, що з тобою щось таке неймовірне коїться :) По-друге, соцмережі дають безліч можливостей для розкрутки: створюй для своєї Ідеї групу, нагадуй друзям, щоб не просто голосували за твою Ідею, а ще й всіляко її лайкали та шерили (усі необхідні для цього кнопочки є на сторінці твоєї Ідеї), нагадуй про свою Ідею у постах і таке інше.

Йдемо далі: пошта-телеграф-телефон, тобто імейли-скайпи-тощо. Пиши, розсилай лінки, пропагуй свою сторінку і не думай, що це спам. Бо доки ти обмежуєшся своїми контактами, це не більш ніж дружній такий піар :) Для натхнення чи то прискорення ми приготували тобі кілька шаблонів.

Це тільки деякі ідеї, як допомогти твоїй Ідеї розкрутитися. Розвідка каже, що минулих років вони працювали відмінно. Тож користуйся, і обов'язково придумуй щось своє. Бо голосів, як ти розумієш, забагато не буває (окрім тих випадків, коли вони злісно накручуються. Але ти, ми знаємо, не такий :)