дрімз кам тру п'ятий рік поспіль
етап перший: завантажуємо ідеї

Інтернет-канал Nitro-TV

Nitro-TV - розважальний канал майбутнього,де 90 % програм йдуть у прямому ефірі а глядачі самі можуть приймати участь у шоу.

31
28 107 4

Суть моєї Ідеї ось у чому:

В той час,як на заході,та й навіть в Росії (до прикладу канали "Kontr TV" та "Дождь") телебачення дуже стрімко зливаэться з інтернетом в Україні ця ніша є вільною і повноцінного інтернет-каналу наразі немає.Глядачам вже набридло спостерігати на своїх екранах безкінечні мильні опери та реаліті-шоу.Потрібно щось свіже та грандіозне.Альтернативою може стати саме Nitro TV.Ми пропонуємо контент розрахований здебільшого на молодіжну аудиторію.Живі виступи музикантів у прямому ефірі,запальні ведучі,цікаві ток-шоу та шоу ,що взагалі виходитимуть за рамки звичного ефіру,бо тут просто не буде грізних продюсерів,що скажуть "не формат" якійсь геніальній ідеї.І найголовніше - повна взаємодія з глядачами,що звичайно не може в повній мірі дати телебачення.

Для втілення своєї Ідеї я вже зробив ось що:

- Розроблений загальний дизайн каналу
- Затверджені перші шоу,що будуть транслюватись (Спочатку це приблизно 3-4 години прямого ефіру щодня)
- Зібрана команда ведучих (3 чол. включаючи мене)

Важливим,як на мене,є те,що у липні я захищатиму дипломну роботу на тему "Телебачення та інтернет:Шляхи конвергентності" то ж можу вважати себе без п'яти хвилин фахівцем у цьому питанні.

А ось що я ще планую зробити:

- Відкрити сайт
- Зібрати команду професіоналів,що забезпечать технічний бік реалізації проекту,зокрема операторів,звуковиків і.т.і.
- Оренда студії

100 000 гривень допоможуть моїй Ідеї ось так:

Більша частина коштів звичайно піде на оренду студії,без якої фізично неможливо буде відкрити канал.Також гроші потрібні на розкрутку проекту.Орієнтовна сумма для старту - 150 тис. гривень.

31